Bez żadnych wątpliwości ten rodzaj tekstyliów powinien znaleźć się w każdym domu. Ręczniki, bo o nich mowa, to produkty, które są niezastąpione, jeśli chodzi o wytarcie rąk, twarzy czy też osuszenie się po kąpieli. Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione czynności, najlepiej wyposażyć się w kilka lub nawet kilkanaście tego typu artykułów przez wzgląd na przeznaczenie, rozmiar czy też powody higieniczne. Jeżeli więc potrzebujesz opisywanych tekstyliów do swojego mieszkania, to ręczniki Clarysse z pewnością Cię zachwycą i sprawią, że nigdy nie będziesz chciała już korzystać z produktów stworzonych przez inne marki.

Ręczniki Clarysse – kolory, ekologia, innowacyjność

Co jest takiego wyjątkowego w tekstyliach łazienkowych stworzonych przez belgijskiego producenta? Firma Jules Clarysse wykonała ręczniki z wysokogatunkowej, ręcznie zbieranej bawełny, dzięki czemu już od pierwszego dotyku można zakochać się w ich miękkości oraz delikatności. Wspomniana jakość bawełny potwierdzona jest certyfikatem Fair Trade, co oznacza, że materiał ten pochodzi z plantacji, gdzie przestrzegane są zasady sprawiedliwego handlu m.in. brak wykorzystywania do pracy dzieci. Jednak to, co wyróżnia ręczniki Clarysse to kolory oraz 100 % biodegradalność. Dzięki zastosowaniu w pełni naturalnych barwników oraz organicznej bawełny produkt po zużyciu ulega całkowitemu rozpadowi i może służyć jako kompost. Nie ma więc żadnego negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Ręczniki Jules Clarysse w sklepie internetowym Namaqua

Oferowane produkty to znakomita okazja do tego, by wyposażyć dom w markowy i w pełni ekologiczny ręcznik. Sklep internetowy Namaqua przygotował kilkanaście wyjątkowych propozycji tekstyliów stworzonych przez Jules Clarysse, które różnią się od siebie rozmiarem, a także kolorystyką. Wśród nich znalazły się zarówno produkty przeznaczone do kąpieli i codziennej higieny, jak i artykuły przydatne na plażę. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiej różnorodności, każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl