SABAHAR - ADI turquoise 70x200
Opis
Piękny, delikatny szal wytworzony z lekkiej etioipskiej bawełny. Szal wyprodukowany tradycyjną metodą tkacką znaną "tibeb". Ten wyjątkowy sposób tkania inspirowany jest wielowiekową tradycją tkacką starożytniej Abisynii. Całość produkacji oparta jest wyłącznie na ręcznym procesie, począwszy od przędzenia bawełnianych nici po tkanie na tradycyjnych krosnach. Kolory uzyskane są wyłącznie z naturalnych składników. Szal wytworzony jest zgodnie z cefrtyfikatem FAIR TRADE co oznacza, że przy produkcji przestrzegane są prawa pracownicze. Producent firma Sabahar jest członkiem Światowej Organizacji Sprawiedliwego Handlu WFTO.
rozmiar 70 x 200 cm
100% bawełna, naturalnie barwiona
kraj pochodzenia - Etiopia
Zalecane jest pranie ręczne. Można również prać w pralce w niskich temperaturach. Nie używać wybielaczy. Produkt może barwić, z powodu wykorzystania naturalnych barwników przy produkcji.
Kupując produkty Sabahar, wspierasz rolników uprawiających bawełnę, wytwarzających jedwab oraz pracowników warsztatów tkackich gwarantując im sprawiedliwą zapłatę za wytworzone produkty.
CERYFIKATY
SABAHAR jest członkiem WFTO