FAIRPANTS jest zarówno pierwszą polską firmą, która która podjęła się produkcji bielizny z certyfikowanej bawełny organicznej FAIRTRADE.

 

FAIRPANTS dąży do tego by być rozpoznawalną marką w branży modowej, są pionierami w tworzeniu nowego sposobu prowadzenia działalności gospodarczej, czyli w sposób etyczny i zrównoważony dla środowiska. Tworzą dostęp do rynków i stwarzają możliwości dla ludzi, którzy żyją i pracują w krajach rozwijających się. Czyni to poprzez wykorzystywanie do produkcji wytworzonej przez nich bawełny, a także poprzez premie FAIRTRADE.

 

FAIRPANTS tworzy piękną bieliznę! Wszystkie wyroby są wykonane z bawełny organicznej oraz trwałych materiałów, z wykorzystaniem tradycyjnych umiejętności i technik krawieckich. Produkty to także rękodzieło, dlatego każda para jest niepowtarzalna i wyjątkowa. 

 

Gdy nosisz ekologiczne gatki FAIRPANTS dobrze wyglądasz, ale i komfortowo się czujesz wiedząc, że ta unikatowa bielizna została wykonana z szacunkiem dla ludzi i planety.

 

FAIRPANTS przyczynia się do zmniejszenia ubóstwa w najbardziej zmarginalizowanej społeczności na świecie. Współpracuje także z Fairtrade International, która gromadzi składki z każdego zakupu.

 

Jeśli sam powód kresu ubóstwa nie wystarczy, bielizna jest stylowa i wygodna! :) Dodatkowo dzięki wysokiej gatunkowo bawełnie organicznej jest miękka i przyjazna dla skóry. Jakość wyrobów jest powodem, który zachęci Cię do kolejnego zakupu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl